wtorek, 3 listopada 2015

KONKURS "SMAK JĘZYKA" !! Włoska kuchnia w zdrowszej odsłonie!

Co powiecie na włoskie smaki w nowszej i jeszcze zdrowszej odsłonie? Lubicie makarony, pasty, pizze, ciacha z tego cudownego i pełnego słońca kraju? Kto zresztą tego nie lubi?:) A co powiecie na to, aby przy okazji gotowania, uczyć się dodatkowo języka? I to całkowicie za darmo, bez wychodzenia z domu?

Tak, tak! Możecie wziąć udział w konkursie i zdobyć super nagrody!

Razem z nowoczesną platformą Multikurs.pl wychodzimy na przeciw potrzebom dzisiejszego świata! Dajemy Wam możliwość świetnej zabawy przy gotowaniu, jak i przy darmowej nauce dowolnie wybranego przez Was języka! Wykażcie się kreatywnością, pokażcie że każda kuchnia może tryskać zdrowiem i podzielcie się swoimi arcydziełami na Facebooku:)CO TRZEBA ZROBIĆ?

- polub moją stronę na facebooku
- stwórz danie włoskie (wytrawne lub na słodko), które będzie zdrowe, pozbawione białej mąki i cukru
- wrzuć przepis (może być ze zdjęciem) wraz z hashtagiem ‪#‎smakjęzyka‬ pod postem konkursowym
- masz na to czas do 12 listopada do godz. 23:59.


Będzie mi również bardzo miło, jeśli zachęcisz także swoich znajomych do wzięcia udziału w konkursie, podając linka do tego posta na swoim profilu lub Instagramie

NAGRODY:

- autorzy trzech najbardziej smakowitych przepisów i zdjęć zostaną nagrodzeni internetowym kursem językowym (do wyboru aż 11 języków) sponsorowanym przez Multikurs.pl

REGULAMIN KONKURSU:

1.  Organizatorem konkursu jestem ja, czyli bloggerka Make it healthier oraz Multikurs.pl.
2. Na przepisy czekam od dnia dzisiejszego, tj.: 3.11. do 12.11 do godziny 23:59:)
3. Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić moją stronę na Facebooku, pod konkursowym postem dodać przepis wraz z hashtagiem #smakjęzyka.

4. Każda potrawa powinna być zdrowa i pozbawiona białej mąki i cukru.
5. W zabawie poproszę o dozę włoskiego humoru i pozytywnej energii:) Tak aby pod postem aż tętniło życie - rodem prosto z Włoch!:)
6. Spośród wszystkich nadesłanych przepisów, wybiorę trzy najciekawsze, najbardziej apetyczne i włoskie, które zostaną nagrodzone przez platformę do nauki języków obcych - Multikurs.pl - specjalną nagrodą w postaci kursu językowego online (możecie wybrać dowolny język spośród 11 dostępnych!).
9. Osoby przeze mnie wybrane zostaną poinformowane o wygranej pod swoim wpisem na Facebooku i w wiadomości prywatnej, a także poproszone o kontakt w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku braku oddezwu, nagroda zostanie przyznana innej osobie.
10. Czas ogłoszenia wyników to 13.11.2015r.


NO TO CO? RUSZAMY? JESTEŚCIE GOTOWI NA WŁOSKĄ UCZTĘ? DO DZIEŁA!:) Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję ślicznie za odwiedziny!
Jeśli spodobał Ci się post, to z przyjemnością o tym przeczytam:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...