wtorek, 14 kwietnia 2015

POTYCZKI KULINARNE BLOGERÓW.... Zabawę czas zacząć:D

Witajcie! Dzisiejszy post troszeczkę inny niż zwykle:) 

Jak często zdarza Wam się przeglądać internet w poszukiwaniu blogów, które staną się Waszą inspiracją, bądź mobilną książką kucharską? Jak często chcecie ugotować, bądź przygotować coś nowego i odmiennego, co zaskoczy nie tylko Wasze podniebienia, ale i podniebienia Waszych bliskich? 

Jedni przeszukują blogi z przepisami na dania wpisujące się w jakąś dietę, inni wypatrują blogów, które nie tylko treściowo, ale i wzrokowo przyciągną ich uwagę (poprzez dobrą jakość zdjęć), a jeszcze inni będą na siłę szukać takich blogów, którym można wytykać błędy, albo nad którymi można wzdychać z zachwytu:)
Nie ważne... Pewne jest jednak, że blogów kulinarnych jest .......BAAAARDZOOO DUUUUŻO:) 

A ja mam ten zaszczyt, iż zostałam zaproszona do świetnej zabawy, a mianowicie do
KULINARNEGO STARCIA BLOGERÓW 2015 
zorganizowanego przez sklep e-gustus.pl


Już tłumaczę o co chodzi:) 

Sklep e-gustus.pl wybrał 6 blogerów, którzy na podstawie tej samej listy produktów przygotują swoją wyjątkową potrawę:) Dodatkowo, dla wyrównania szans, każdej osobie biorącej udział w POTYCZKACH KULINARNYCH BLOGERÓW została wysłana taka sama patelnia firmy WOLL Cookware, na której to danie przyrządzi. 

Cała zabawa nie miałaby sensu, gdyby nie WY - drodzy i wierni czytelnicy:) 
Pierwszy etap już dzisiaj się zaczął i trwa do 20 kwietnia. W tym czasie odbędzie się głosowanie na najfajniejszą listę produktów:)

Następnie my blogerzy, mamy 7 dni na stworzenie przepisu z wybranej przez Was listy. 

27 kwietnia zostaną opublikowane nasze przepisy, a Wy macie kolejne 14 dni głosowania, aby wybrać najciekawszy Waszym zdaniem przepis. 

Wszystkie informacje oraz linki do pozostałych blogerów znajdziecie na stronie e-gustus.pl oraz na facebooku, gdzie możecie już dziś rozpocząć głosowanie:) Co najważniejsze, Wy również możecie coś wygrać:D Spośród osób głosujących, organizator wylosuje trzy osoby, które otrzymają lunchbox!!!:):) Więc chyba warto, prawda?:):) 
LICZĘ NA WASZE WSPARCIE!!!! 
Jestem co prawda od niedawna w blogowym kulinarnym światku, ale z Waszą pomocą i zaangażowaniem szykuję się świetna zabawa i cudowna przygoda:) 

Zapraszam Was do głosowania na stronie https://www.facebook.com/gustussklep

DZIĘKUJĘ!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję ślicznie za odwiedziny!
Jeśli spodobał Ci się post, to z przyjemnością o tym przeczytam:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...